Żużel: Wiadomości
"Swoi" odchodzą z Rawicza
16.01.2009
Po spadku z pierwszej ligi z Kolejarza Rawicz odchodzą, żużlowcy do tej pory ściśle kojarzący się z tym miastem i klubem.
Jako pierwszy z Niedźwiadkami rozstał się mieszkaniec tego miasta Ronnie Jamroży. Ten żużlowiec wybrał pierwszoligowy RKM Rybnik.
Kolejny, który pożegnał ten klub to wychowanek Kolejarza Marcel Kajzer związany można powiedzieć praktycznie od pierwszych żużlowych ślizgów z rawickim torem. Marcel w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy beniaminka pierwszej ligi Startu Gniezno.
To jednak nie koniec ubytków, bo do Łodzi wybiera się Piotr Dym. Ten zawodnik może ostatnio nie miał rewelacyjnego sezonu, ale przez wiele lat był jednym z liderów tego sportu w tym mieście gdzie zresztą do dziś mieszka.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
580 000 zł
sprzedaż, Leszno